دسته‌بندی نشده

12 دلیل منطقی برای داشتن سایت در سال 1402

دلیل منطقی برای داشتن سایت

در مواقعی که دنیا یهویی وارد حضور آنلاین می شود و علاقه به این کار بسیار بیشتر خواهد شد تا 80 درصد از مردم به خصوص بعد از کرونا وارد خریدهای آنلاین شده اند اگر کسب و کارها این گونه نباشد کمتر مشاهده خواهند شد در این زمان هست که نیاز داشتن به وب سایت بیشتر حس خواهد شد.

با ما همراه باشید تا 12 دلیل منطقی برای داشتن سایت را با هم بررسی کنیم:

 • مقرون به صرفه بودن
 • داشتن مدیریت ساده و راحت
 • قابلیت آنلاین بودن در لحظه
 • ایجاد روابط جدید با مشتریان جدید
 • حرفه ایی دیده شدن شما
 • افزوده شدن دید شما
 • وجود کنترل کامل بر سایت
 • نمایش دادن مشاغل محلی
 • مدیریت آسان
 • بهبود بخشیدن به خدمات مشتریان
 • متمایز شدن در بین رقبا
 • گستردن تبلیغات کاری خود

12 دلایل منطقی برای داشتن سایت در سال 1402

1- ازلحاظ هزینه خلق یک وب سایت خیلی مقرون به صرفه می باشد.

به وجود آوردن یک وب سایت می تواند بسیار ارزان تر باشد اکثر مشاغل از این که نتوانند خوب یک سایت را اداره و مدیریت کنند هراس دارند چون حس می کنند که کار سختی است برای ساختن یک سایت با قیمت مناسب ودر اسرع وقت با آپ گوگل در ارتباط باشید.

2- اطلاع داشته باشید که 24 ساعته در دسترس باشید.

یکی از مسئله های پر اهمیت و با هزینه بالا برای یک کسب و کار، پشتیبانی می تواند باشد مطمئناً اطلاع دارید که در دنیای رقابتی عصر کنونی، در صورتی که پشتیبانی کافی از مشتریان خود ارائه نکنید، سبب پاک شدن از رقابت با سرعت تمام خواهید شد.

با در دست داشتن یک وب سایت این توانایی را به شما می دهد که پیام های درخواست افراد خود را به صورت 24 ساعته دردر اختیار بگیرید و قادر خواهید بود که پاسخ خود را به صورت آنلاین برای آنها بفرستید اجرای این ترفند خودش یک موقعیت بسیار خوب برای کم کردن هزینه های پشتیبانی است.

در سایت ساز پورتال این قابلیت وجود دارد که افراد مخاطب شما بتوانند تیکت ارسال کنند مفهومش این است که آنها در سایت شما قادر هستند ثبت نام کنند، پیام های خود را ارسال کنند و پاسخ های شما را در سایت ببینند.

3- به وجود آوردن روابط جدید و مشتریان بیشتر برای خود

راه اندازی یک وب سایت یک موقعیت خوب برای این که بتوانید ارتباطات خود را بگسترانید هنگامی که شما دارای یک سایت هستید، قطعاً همکاران شما آن را پیدا می کنند و فرصتی برای به وجود آوردن روابط تجاری جدید خواهد بود در ضمن، در صورتی که شما از کسب و کار برخوردار نیستید، می توانید از این فرصت برای ایجاد روابط جدید استفاده کنید.

دلیل منطقی برای داشتن سایت

دلیل منطقی برای داشتن سایت

4- با در دست داشتن سایت تجاری شما را حرفه ای جلوه می دهد.

ایجاد یک صفحه در اینستاگرام هزینه ایی ندارد و هرکسی می تواند آن را به وجود آورد، زیرا در کمتر از نیم ساعت اجرا می شود و هر چه این روند آسان تر باشد، بیشتر تاثیر گذار است از آنجا که صفحات اینستاگرام برای مشتریان تایید نمی شود و آنها نمی دانند چه کسی پشت صفحه قرار دارد، در کدام مکان هستند و یا این امکان وجود دارد که همه اینها یک کلاهبرداری باشد.

از طرف دیگر، ایجاد یک وب سایت برای یک کسب و کار رایگان نیست و نشان گراین است که شما در کسب و کار خود کاملاً جدی برخورد می کنید بنابراین، داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما موجب شده که حرفه ای تر و قابل اعتمادتر در نظر افرد قرار بگیرید.

5-این یک مرحله ضروری که در سفر هم شما قادر به انجام هستید.

 یک وب سایت تاثیرگذار در مواقعی است که شما قصد دارید که مخاطبان خرید خود را از کانال های مختلف به وب سایت شما منتقل کنند امکان دارد که مردم از کنار آن عبور می کنند تا وارد شوند تا ببینند شما چه چیزی را ارائه داده اید به همین منظور در صورتی که در اولین باری که وارد می‌شوند چیزی نخرند، این احتمال وجود داردکه در بازدیدهای دفعات بعد خرید انجام دهند.

6- با وجود وب سایت دید شما را افزوده خواهد شد.

 اطلاع دارید که بیش از 4.5 میلیارد کاربر اینترنت در سراسر جهان فعال هستند که اکثریت آنها به واسطهٔ دستگاه های تلفن همراه اینترنت را در دسترس دارند با نداشتن وب سایت، برای این افراد کسب وکارتقریباً شناخته شده نمی تواند باشد مگر این که برای خود یک سایت در نظر بگیرید.

7- ضرورت برای مشاغل محلی بیشتر است.

 اکثریت مالکان شغل های کوچک خود را ملزم به سرمایه گذاری در یک وب سایت تجاری تاثیرگذار نمی بینند با این وجود، آنها در واقع یک منبع درآمد شگفت انگیز را از دست داده اند.                  

دلیل منطقی برای داشتن سایت

دلیل منطقی برای داشتن سایت

                                                      

8- داشتن کنترل کامل بر وب سایت خود.

همان طور که می دانید وب سایت شما دارایی شما محسوب می شود.

بر عکس پلتفرم های رسانه های اجتماعی، آزادی طراحی کاملی دارید.

 شما قادر هستید نظرات کاربران، فیلم ها، عکس ها و هر

چیزدیگری را به اشتراک بگذارید که می خواهید.

 البته، اجباری وجود ندارد که از قوانین به روز شده پلتفرم های اجتماعی دنبال کنید و اگر فیلتر رسانه های اجتماعی اتفاق بیفتد، مانند فیس بوک، تلگرام، شاید اینستاگرام نیز اتفاق افتاد.

 ولیکن محتوای آن در سایت امن باقی خواهد ماند.

9- مدیریت آسان وب سایت تجاری

در گذشته مدیریت سایت مشکل تر بود و در سایت های وردپرسی مشکل تر از سایت های اختصاصی است.

شرکت طراحی سایت آپ گوگل مدیریت سایت را به طور کامل حرفه ای و با مهارت تمام طرح کرده و طراحی مدیریت وب سایت را بسیار کاربردی و آسان کرده است.

 به همین خاطر به هیچ گونه ایی مهارت فنی برای به روز نگه داشتن وب سایت خود نیازمند نیستید.

10- وب سایت ها موجب بهبودی خدمات مشتریان شده است.

یک وب سایت اثربخش شامل داده های با اهمیتی است که نیاز مشتریان شما به آن دارند.

 به همین دلیل، ملزم به تماس با آنها در مورد مکان، ساعات کاری و سایر سوالات نخواهد بود.

 یک وب سایت توانسته با یاری به مشتریان، همهٔ تجارب مشتری را بهینه ساخت.

11- کمک یک وب سایت به شما این است تا از رقبا متمایز شوید.

 یک کسب و کار کوچک که خیلی گسترده هم نیست، وب سایتی که اثر بخش باشد به شما این توانایی را می دهد با وب سایت های بزرگ در صنعت خود رقابت کنید.

 اگر سایت شما به درستی و ماهرانه کدگذاری شده باشد و برای بهینه سازی مناسب آن با یک تیم حرفه ای سئو قرارداد امضا کرده باشید، ممکن است رتبه بهتری نسبت به سایت های بزرگتر و ارگانیک از موتورهای جستجوی سیگنال داشته باشید.

12- گستردن روش های تبلیغاتی خود

 با در دست داشتن یک وب سایت روش های تبلیغاتی زیادتر و عالی در اختیار می توانید داشته باشید که برجسته ترین آنها تبلیغات گوگل می تواند باشد.

 البته بارزش ترین نوع تبلیغات را می توان تبلیغ گوگل مطرح کرد چون که آگهی شما تنها وقتی نشان داده می شود که کاربران کلماتی که با شما ارتباط برقرار می کند را به طور دقیق جستجو کرده باشند.

به عنوان مثال، تصور کنید شما یک فروشگاه اینترنتی لباس دارید با داشتن امکان تبلیغات گوگل، توانسته هر زمان که شخصی را برای «خرید شلوار» جستجو کرد، به صفحه شلوار خود سوق دهید در این لحظه شما فکر می کنید که شانس خرید چنین فردی از شما چقدر است؟ به طور حتم خیلی زیادتر از هر روش تبلیغاتی دیگری.

جزء بر تبلیغات گوگل، برای سایر تبلیغات اینترنتی نیز دستتان بازتر می تواند باشد به عنوان نمونه، شما این امکان و موقعیت را دارید که هنگام تبلیغات در اینستاگرام یا تبلیغات در تلگرام، کاربران را به وب سایت خود بفرستید.

دلیل منطقی برای داشتن سایت

دلیل منطقی برای داشتن سایت

کلام نهایی

این که شما به وب سایت نیازمند هستید که بتوانید کسب وکارتان را رونق دهید تصمیم به انجام دادن این کار به ارادهٔ شما بستگی دارد در صورتی که تمایل داشته باشید که کسب و کارتان بیشتر دیده بشود بهتر است که یک وب سایت را برای خود آغاز کره تا نتیجهٔ آن را بعد از گذشت زمان دریافت کنید می توانید برای دریافت این عملیات از آپ گوگل کمک بگیرید تا حلال مشکلات کار شما باشد و به راحتی دیده بشوید.

در دنیای امروزی که اینترنت و شبکه های مجازی حرف اول را زده و با زندگی ها عجین شد است بهتر است از این خدمات بهره ببرید، امیدواریم که این مقاله از آپ گوگل برای شما مفید واقع شده باشد و شما را با دلایل داشتن سایت به خوبی آشنا کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *