طراحی اپلیکیشن

طراحی انواع اپلیکیشن فروشگاهی و خدماتی تحت وب

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی  

با توجه به پیشرفت تکنوۀوژی  و رشد بسیار خوب فروشگاه های اینترنتی  داشتن یک فروشگاه مجازی یک امتیاز مثبت و یک ابزار قدرتمند برای همه ی کسبو کار ها به حساب می آید . امروزه میلیو نها انسان از این فروشکاه های اینترنتی خرید میکنند چرا که خرید از این فروشگاه ها د از بیرون رفتنای خسته کننده راحتتر است و سهولت در پرداخت آنها نیز باعث شده تا مشتریان خرید از این فروشگاه ها را ترجیح دهند.

در ابتدا فروشگاه های اینترنتی به صورت وب سایت ها بودند اما رفته رفته با روانه شدن گوشی های هوشمند به بازار ، همان فروشگاه های وبسایتی اپلیکشن فروشگاهی خودشان را نیز طرحی کردند تا خدماتشان را برای مشترینشان سریعتر و ارزانتر کنند.

اپلیکیشن های خدماتی

علاوه بر اپلیکیشن ها ی فروشگاهی که کارشان  فروش یک محصول به مشتریان است . اپلیکشین های دیگری نیز در زمینه های متفاوت داریم . مانند اپلیکیشن های خدماتی .

کار اصلی این اپلیکیشن ها ارائه خدمان به مشتریان است . این خدمات میتواند هرچیزی باشد مثلا اپلیکیشن های خدمات منزل و یا اپلیکیشن خدمات ساختمانی باشند.

همینطور از پرطرفدار ترین اپلیکین های خدماتی میتوان به اپلیکشین اسنپ و یا تپسی اشاره کرد که کار بسیاری از افراد را در  درخواست تاکسی و خودرو آسان کرده و همچنین  با مشخص بودن مشخصات راننده سفر هایی با حداکثر امنیت  برای مشتریان فراهم کرده اند .

 اپلیکشن های فراوان دیگری وجود دارند که جدا از اپلیکیشن ها ی فروشگاهی و خدماتی  در دسته بندی های مختلف قرار میگیرند. مانند بازی ها ، اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی ،اپلیکیشن های عکس برداری با انواع افکت های مختلف و…..

طراحی اپلیکیشن

مهمترین نکاتی که هر اپلیکیشنی باید آن را دارا باشد:

  • امنیت 

  • سرعت

امنیت: 

بحث امنیتی اپلیکیشن ها به خصوص در اپلیکیشن های فروشگاهی از آنجایی مهم است که مشتریان اطلاعات کارت های اعتباری خودشان را در این اپلیکیشن ها وارد میکنند پس این مهم است که آپ مورد نظر از امنیت بالایی برخوردار باشد تا اطلاعات مشتریانش لو نرود.

سرعت:

 نکته دیگر اینکه اپلیکیشن شما باید حتما از سرعت بالایی برخوردار باشد تا کاربران بلافاصله به مطلوب خود برسند  .آنطور نباشد که برای استفاده از اپلیکیشنتان علف زیر پایشان سبز شود!!!!

پس برای اینکه کسب وکار خود را ارتقا بدهید همین الان با گروه حرفه ای طراحی اپلیکیشن آپ گوگل تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شماره های زیر تماس بگیرید:

0213364525509128463963