تولید محتوا

تولید انواع محتوا متنی(بازنویسی،تالیفی،ترجمه ای،تالیفی و ترجمه ای)

تولید محتوا

تولید محتوا

بارها و بارها گوگل این نکته را متذکر شده است که محتوای دست اول و خوب در یک سایت پادشاهی میکند. آپ گوگل با بکار گیری محتواکاران حرفه ای توانسته است در زمینه تولید محتوا در سالهای اخیر خوب بدرخشد و محتواهای تخصصی در تمام زمینه ها را با نازلترین قیمت و صرفه جویی در زمان ارائه دهد.

استاندارد های تولید محتوا آپ گوگل

 • مطالب به هیچ وجه کپی برداری نمیشود.
 • محتوای نهایی میتواند تالیفی ، تلفیقی، ترجمه و یا بازنویسی باشد.
 • کلیه متن های نگارش شده توسط ویراستار بررسی میشود.

توصیه آپ گوگل

تولید محتوا یک امر مهم و حیاتی برای هر سایتی می باشد و باید این امر را جدی بگیرید ، زیرا تمام سایت های مهم  مثل: دیجی کالا ،بامیلو،ورزش3 وغیره با داشتن محتوا فراوان و متن دست اول توانستند به موفقیت برسند.

شما هم میتوانید با تعیین هدفتان و تولید محتوای مداوم و منظم موقعیت و جایگاه خودتان را در دنیای مجازی و کسب وکار اینترنتی پیشرفت دهید و در بین رقبا ارتقای سریع کسب و کار خود را ببینید، محتوای با کیفیت در سایت شما باعث افزایش رتبه سایت شما می شود.

همانند یک کمپین بازاریابی سنتی، استراتژی محتوا شما باید بر اهداف بازاریابی شما متمرکز باشد (که به نوبه خود باید از اهداف شرکت شما استخراج شود)

تولید محتوا

مزایای تولید محتوا:

 • اولین گام آگاهی از نام تجاری و مشخص کردن استراتژی خود در زمینه کسب و کار میباشد که برای هر کسب و کاری ضروری است.برای اینکه شرکت خود را معرفی کنید و رشد دهید باید خودتان را با محتوایی یونیک و مثبت به مشتریان خودتان معرفی کنید که این کار تنها با تولید محتوای خوب و ازرشمند امکان پذیر است.
 • هنگامی که ایجاد محتوا را اولویت قرار میدهیم، بدان معنی است که در هر مرحله از فرایند فروش، شما در مورد نحوه خرید محصولات خود و همچنین مزایایی که محصولات ارائه می دهند آموزش می بینند. محتوای خوب نیز می تواند منجر به هدایت فرآیند فروش شود و مخاطب را بسوی شما جذب میکند.
 • به روز رسانی منظم محتوا این اطمینان را به شما میدهد که شما نام خود را در مقابل آن مشتری نگه داشته اید و به طور مرتب به او یادآوری میکنید که ارزش کسب و کار شما را تکرار نمی شود و وفاداری مشتری و اعتماد آن به شما بیشتر میشود.
 • تولید محتوا نیز میتواند خودش یک خدمات به مشتری باشد بدین منظور که زمانی که مشتری وارد سایت شما میشود برای استفاده از محصولات و نحوه کارکرد با آن با یک محتوای جامع و کامل برخورد کند که باعث میشود در کل یک تجربه عالی و رضایت بخش از ورودش داشته باشد.
 • در نهایت: محتوای خوب ارزش را ثابت می کند. محتویات آموزشی نشان می دهد که شما می دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنید ، شما نه تنها تسلط بر زمینه خود را دارید، بلکه همچنین آماده باشید که این تسلط را با مشتریان به اشتراک بگذارید، به طوری که به نفع آنها باشد.

ویژگی یک محتوا خوب

 • تحقیق عمیق و کسب اطلاعات دقیق
 • عنوان کنجکاوکننده و جذاب ، عنوان چشم نواز بسیار ارزشمند است، زیرا باعث می شود مردم همه مقاله را بخوانند.
 • استفاده از کلمات کلیدی مناسب، امروزه رتبه بندی کلمات کلیدی مناسب برای موفقیت ضروری است.

اگر میخواهید سایتی بروز و با محتوای دلنشین و جذاب داشته باشید هم اکنون با تیم تولید محتوای حرفه ای آپ گوگل تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شماره های زیر تماس بگیرید:

0213364525509128463963