افزایش امنیت سایت

بالا بردن امنیت سایت برای جلوگیری از هک شدن سایت

بالا بردن امنیت سایت

امنیت سایت:

یکی از پارامترهای  مهم و اصلی یک سایت خوب و حرفه ای امنیت آن است و اگر سایتی از امنیت بالایی برخوردار نباشد نشان از غیر حرفه ای بودن آن دارد.

به مجموعه اقداماتی که با انجام آنها ضریب امنیت سایت بالا رفته و سطح آسیب پذیری آن در پایین ترین سطح ممکن قرار می گیرد را امنیت سایت گویند.

چرا باید امنیت سایت خود را افزایش دهیم؟؟؟

موثرترین عامل ادامه فعالیت ، ثبات و اعتبار یک وب سایت با توجه به موارد دیگر ، موضوع مهم امنیت می باشد .

اگر میخواهید فعالیت  وبسایتتان ادامه دار باشد و همچنان درامدتان از سایت شما باقی بماند پس واجب می شود که امنیت سایت خود را ارتقاء داده و راه نفوذ هکر ها را به وبسایت و منبع درامدتان ببندید.

اگرچه سیستم های مثل جوملا ، وردپرس و… سیستم های قوی ای از نظر امنیتی هستند اما به دلیل رایگان بودن و در دسترس بودن سورس آنها امکان هک شدن انها توسط هکر ها وجود دارد.

اهمیت امنیت وبسایت:

 اطلاعاتی که در اینترنت وجود دارند شخصی هستند و حفظ این اطلاعات برای ما بسیار ارزشمند است و نباید دست افراد سوجو و هکرها بیفتند.

همچنین اگر کاربر احساس کند که سایت شما سطح مطلوبی از امنیت قرار نداشته باشد، دیگر به سادگی اطلاعات خود را در آن به اشتراک نخواهد گذاشت و شما تعداد بالایی بازدیدکننده از سایت و محصولات خود را از دست خواهید داد.

پس مهمترین معیار یک فرد در اینترنت حفظ حریم خصوصی و حفظ امنیت اوست تیم ما تلاش دارد که امنیت وب سایت و سایر اطلاعات محرمانه آنها را از دست هکرها حفظ کند و هک سایت را به حداقل ممکن برساند.

همچنین امنیت وبسایت شما را از جرم های ناخواسته ای که توسط هکر ها با دسترسی به اطلاعات و هاست شما ایجاد می شود حفظ می کنید و بدین ترتیب از جرم جلوگیری می نماید.

امنیت سایت

اهمیت امنیت وب سایت هنگامی که وبسایتتان تحت حمله قرار بگیرد چنانچه امنیت سایتتان بالا باشد حمله هکر ها ناموفق مانده و وب سایتتان آسیب نخواهد دید.

حتی اگر یک وبسایت ساده و معمولی دارید می بایست امنیت آنرا بسیار بالا برده زیرا چنین سایتی اگر هک شود و هکر اطلاعات و محتوای غیر قانونی در سایت منتشر کند چون هاست و دامنه به نام شما بوده تمامی جرم ها برای شما نوشته می شود.

کسب و کارتان را در معرض خطر قرار ندهید و اجازه ندهید زحمتی که برای طراحی یک سایت کشیده اید تنها در عرض چند دقیقه از بین برود.

اگر شما قصد دارید امنیت سایتتان را بالا ببرید می توانید از گواهی SSL استفاده نمایید.

انتخاب یک شرکت ارائه دهندهٔ این خدمات که بسیار هم زیاد هستند، اما بهترین شرکت شرکتی است که  که دستورالعمل‌های امنیتی سخت گیرانه‌ای را در پیش می‌گیرد و آپ گوگل میتواند گزینه مناسبی باشد.

عوامل رایج هک شدن:

  • نرم‌افزارهای قدیمی، همیشه سعی کنید از نرم افزار بروز استفاده کنید معمولاً نرم‌افزارهای قدیمی دارای انواع اشکالات امنیتی می‌باشند.
  • سیستم های مدیریت محتوای قدیمی مانند جوملا ۱.۵ و یا وردپرس قدیمی
  • کدها و یا اسکریپت های ناامن
  • استفاده از رمز عبور ضعیف و ساده
  • نصب نرم‌افزارها ، ماژول ، قالب ، کامپاننت و یا پلاگین کرک شده
  • تنظیم سطح دسترسی‌ها و موارد دیگر
  • انتشار ویروس و تروجان در سطح اینترنت و ویروسی شدن کامپیوترتان

توصیه می‌شود استانداردهای امنیتی کدهای خود را به وسیله یک کارشناس حرفه ای و با تجربه  امنیت مورد مطالعه قرار دهید تا بتوانید یک فروشگاه اینترنتی امن و پایدار در اختیار داشته باشید.

آپ گوگل در جهت بالا بردن امنیت سایت شما و کوتاه کردن دست هکرها از سایتتان در خدمت شماست.

جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شماره های زیر تماس بگیرید:

0213364525509128463963