افزایش فالوور واقعی با ربات اینستاگرام ساز

ربات اینستاگرام چیست؟ این ربات ها چه کاری انجام می دهند؟

بهترین ربات اینستاگرام

امروزه بحث استفاده از ربات های اینستاگرام بخصوص برای استفاده های تبلیغاتی و بیشتر دیده شدن پیج ها بسیار داغ است اما این ربات ها دقیقا چه کاری انجام می دهند و چگونه؟   

شرکت اینستاگرام یکسری امکانات به برنامه نویسان داده تا همان کارهایی که شما با استفاده ار خود اپلیکیشن اینستاگرام انجام می دهید را بتوان بطور اتوماتیک با استفاده از نرم افزار ها انجام داد مثلا لایک کردن ، ارسال پیام در دایرکت ، فالو کردن افراد ، کامنت گذاشتن و…

برنامه نویسان این چنین نرم افزارها یا همان ربات ها را طراحی کرده اند تا این کار ها را  به جای انسان ها نرم افزارها انجام دهند.

اما برای صفحات شخصی که مصارف خصوصی دارند استفاده از این ربات ها اصلا پیشنهاد نمی شود. اما استفاده از این ربات ها برای صفحاتی که تجاری هستند و بعد marketing دارند سودمند است چرا که این ربات ها برای پیجشان تبلیغ میکنند.

اما ربات ها به چه شکلی تبلیغ می کنند؟ ربات ها با استفاده از لایک و فالو کردن ها و کامنت گذاری های خودکار در هر لحظه باعث میشوند تا پیج تجاری آن کاربر هر لحظه در جلوی چشم کاربران دیگر باشد و این خود یعنی تبلیغ! و  همین کار قطعا باعث افزایش بالارفتن تعداد فالوورها میشود.

بالا رفتن تعداد فالورها هم یعنی افزایش بازدید محصولات پیج شما و در نهایت افزایش فروشتان ! به همین راحتی !

استفاده از ربات های اینستاگرام مفید؟ یا مضر؟

اگرتنظیمات رباتتان به درستی انجام شود استفاده از این ربات ها می تواند برایتان بسیار مفید باشد چرا که در هزینه های تبلیغاتتان صرفه جویی می شود . حال برعکس ، اگر تنظیمات آن درست تنظیم نشود و به طور صحیح از آن استفاده نشود میتواند برای پیجتان مضر باشد .

 چرا میگوییم تنظیمات رباتتان مهم است؟ بگذارید برایتان کاملتر توضیح دهیم:

 اینستاگرام اعلام کرده است که همه ی فعالیت هایی که مانند ربات ها انجام میشود (بات گونه) غیرمجاز می باشد.  اما باید این را در نظر بگیریم که اگر شما به شکلی کاملا طبیعی از این ربات ها استفاده کنید (فعالیتی نرمال را از این ربات ها بخواهید) اینستاگرام متوجه نمی شود این فعالیت ها توسط انسان انجام میشود یا ربات

اکثر پیج ها در حال استفاده از این ربات ها هستند و هر روز به تعداد فالوور ها و لایک هایشان اضافه می شود.

ربات اینستاگرام

یکی دیگر از مزایای استفاده از ربات ها این است که اگر به طور صحیح استفاده شوند (تاکید میکنیم تنظیمات درست مهم است) دقیقا میروند سراغ آن دسته از کاربرانی که مورد نظر شماست.

مثلا شما یک پیج تجاری دارید که در آن یک محصولی را میفروشید و بیشتر به درد دسته خواسته ای از افراد میخورد مثلا افراد با رنج سنی خاص یا با جنسیت زن یا مرد ، این ربات ها مستقیم میروند سراغ این افراد

مثلا شما یک پیج فروش لوازم آرایشی دارید که بیشتر به درد خانوم ها می خورد پس مزیت استفاده از ربات این است که می رود سراغ کاربران خانم که مشتریان این دسته از محصولات هستند و این باعث افزایش فروشتان می شود .

حال اگر از ربات استفاده نکنید؛ شما در پیجتان از مرد و زن و با هر رنج سنی دارید و خب قطعا اقلیت این افراد خواستار محصولات شما هستند .

دوباره تاکید میکنیم که گرفتن نتیجه ی مطلوب از ربات ها و رونق کسب کار پیجتان مشروط بر تنظیمات صحیح ربات هاست ، برای این کار و گرفتن نتیجه ی مطلوب این کار را به متخصصان و افراد آموزش دیده ما بسپارید.

جهت ورود به سایت اینستاگرام ساز بر روی لینک اینستاگرام ساز کلیک کنید : اینستاگرام ساز