موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک یا موشن گرافی

موشن گرافیک

نام دیگر موشن گرافیک را میتوان همان گرافیک متحرک و یا طراحی گرافیک حرکت که زیرمجموعه ای از طراحی گرافیک میباشد نام برد،که از قانون های فیلم سازی و کلیپ سازی استفاده میکند و از طریق انیمیشن یا جلوه های ویژه و تکنیک های سینمایی ،یک فیلم کوتاه ساخته میشود که همان موشن گرافیک است.

که اکثرا با تصاویر ساخته شده با برنامه های فتوشاپ و گرافیکی ایجاد میشوند و با صدا همراه هستند به تعبیری دیگر ادغام تصاویر و حرکت دادن آنها بهمراه صدا است که به دوربین و نور و فیلمبرداری نیازی ندارد و از رنگها و طرح های گرافیکی جذاب استفاده میکند.

مزایای موشن گرافیک

  • یکی از آن مزایا این است که با طرح های گرافیکی کوچکی که دارد ممکن است آنقدر هم جذاب نباشد ولی حدود 27 الی 88 درصد باعث افزایش ترافیک سایت و نرخ کلیک در سایت شمارا افزایش دهد.
  • هزینه آن در مقایسه با تیزر تبلیغاتی بسیار پایین تر بوده و برای کسانی که نمیخواهند هزینه های بالایی پرداخت کنند گزینه بسیار مناسبی است .
  • از دیگر مزایا این است که موشن گرافیک بسیار متقاعدکننده و جذاب است که با استفاده از این ابزار میتوان به سادگی هدف خود را به مخاطب برسانیم و متقاعد شود.
  • موشن گرافیک باعث میشود که مطالب خیلی پیچیده به راحتی به مشتری انتقال پیدا کند و برای مدت طولانی و یا همیشه در ذهن مشتری بماند و موشن گرافیکی شما را بخاطر داشته باشد که همان حافظه تصویری میباشد.
موشن گرافیک

محتوای ویدیویی انعطاف پذیری بسیار  بالایی دارد و در رسانه‌های مختلف قابل پخش است ، از سایت و شبکه‌های اجتماعی تا سمینار،  همایش‌ها و…

شما هم میتوانید از مزایای موشن گرافیک استفاده کنید تا کسب و کار خودتان را بهتر و راحت تر به مخاطبان خودتان برسانیدو پیام خودتون را به سادگی و با جذابیت بالاتر منتقل کنید.

کافیست که با آپ گوگل و خدمات موشن گرافیک آن همراه شوید و با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شماره های زیر تماس بگیرید:

0213364525509128463963