اکولایزر

ساخت اکولایزر موزیک یا ویدئو دایره ای

اکولایزر

محبوبیت شبکه های اجتماعی نظیر اینستا گرام و و استفاده از این شبکه ها  به طور چشمگیری  هر روزه در حال افزایش است ؛ همین موضوع باعث شده تا مخاطبان زیادی موزیک های دلخواهشان را دراین شبکه ها ی اجتماعی دنبال کنند و یا پیج خوانندگان محبوبشان را دنبال کنند و جدیدترین آهنگ هایشان را گوش دهند .

 همینطور خواننده ها هم از اهمیت و محبوبیت این شبکه های اجتماعی به خوبی مطلع هستند و بسیاری از خواننده ها آهنگهایشان را دراین شبکه ها پخش میکنند . ازاین رو برای زیباتر شدن پست هایی که در پیجشان میگذارند اکثرا از اکولایزر ها استفاده میکنند . زیرا اکولایزر ها زیبایی یک تراک موسیقی را بیشتر می کنند .

به دلیل اهمیت این موضوع ,ما در این مقاله نحوه ساخت اکولایزر را مختصر شرح میدهیم.

معرفی اکولایزر

اکولایزر یکی از بهترین ابزارها برای میکس کردن است که میتوان دامنه خاصی از فرکانس های تولید شده و ضبط شده در یک قطعه موسیقی (تراک) را نسبت به بقیه دامنه های فرکانسیِ آن صدا ، یا دیگر صداها تقویت یا ضعیف بنمایید.

گاهی داخل  صدای یک تراک بعضی فرکانس ها به خوبی و بعضی  دیگر نامناسب و بد شنیده می شوند.برای بر طرف کردن این مشکل میتوان از اکولایزر استفاده کرد.

برای ساختن یک اکولایزر به صورت حرفه ای باید نحوه کار با نرم افزار های تخصصی ساخت اکولایزر را یاد گرفته و البته هزینه های زیادی را بپردازید. و به زمان زیادی برای ساخت یک اکولایزر نیاز داربد

اکولایزر

ساخت اکولایزر موزیک اندرویید

ساخت اکولایزر یکی از روش های پخش آهنگ در شبکه ی اجتماعی محبوب اینستاگرام ” می باشد . که البته ناگفته نماند طرفداران بسیار زیادی هم دارد .حتی بسیار از پیج ها و صفحات معروف اینستاگرام با ساختن اکولایزر، آموزش هایی نظیر آموزش زبان انجام داده اند که خب البته نتیجه ی بسیار خوبی هم کرفته اند .

حال مزایای ساخت اکولایزر را بررسی میکنیم:

استفاده از اکولایزر ها . چرا؟؟!!

1. اکولایزر این امکان را بهتان می دهد که صدا ها و موسیقی های مورد علاقه تان را آنطور که دوست دارید بشنوید. به عبارتی  می تواند صداهایی در یک محدوده ی فرکانسی هستند از همدیگر تفکیک کند ! اگر به دنبال صدای گرم یا بم تر Low یا صدایی شفاف و تیز تر High باشید ، Equalizer می تواند بههتان  کمک بسیار زیاد ی کند !

2.جنبه تبلیغاتی خیلی بالا

اکولایزر ها به دلیل داشتن چهره ای مدرن و زیبا طرفداران زیادی دارد و این خود یکی از ده ها دلیل است که افراد را ترغیب به تبلیغا ت با اکولایزر میکند . همینطور انتخاب  اکولایزر ها برای تبلغتان کار درستی است زیرا هزینه ی تبلیغات برایتان ارزانتر  از شیوه های تبلیغاتی  دیگر مانند (تبلیغات تلویزیونی و …) میفتد .

3.جذب بیشتر مخاطب

همانطور که گفتیم به دلیل مدرن بودن و جلوه های زیبا ی اکولایزر ها  مخاطبین بیشتری را جذب میکند.

4.صرفه جویی در زمان

برای ساخت اکولایزر با تیم حرفه ای ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شماره های زیر تماس بگیرید:

0213364525509128463963